KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 8414226
nr 841 4226
Tusch
Signerad, 1842, 20x28
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 augusti 2013
kl 18:51:35
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr